فرار شجاعانه زن جوان از ارابه شیطان

  فرار شجاعانه زن جوان از ارابه شياطين، پرده از اقدامات سياه دو پسر تبهكار برداشت . قلبش تند‌تند مي‌زد، استرس زيادي داشت، شايد اين تنها فرصتي بود كه خودش را نجات بدهد، به خانواده‌اش فكر مي‌كرد و نمي‌خواست تسليم شود، تصميمش را گرفت و خودش را از خودرو به بيرون انداخت.

زن جوان وقتي روي زمين غلت مي‌خورد سرنخ مهمي را به ذهن خود سپرد و با اين كار شجاعانه‌اش دست‌هاي شيطاني دو جوان را براي هميشه رو كرد.

اوايل آبان‌ماه سال جاري رهگذراني كه در يكي از مناطق حاشيه‌اي كرمان در حال گذر از يكي از خيابان‌هاي فرعي بودند با صحنه عجيبي روبه‌رو شدند. زني جوان در خودروي در حال حركتي را باز كرد و خود را به بيرون پرتاب كرد.

مردم با ديدن اين صحنه شوكه شدند، زن جوان پس از اين‌كه چندين متر روي زمين غلت خورد در كنار خيابان آرام گرفت، تماشاچيان كه شوك زده بودند براي اين كه ببينند چه اتفاقي افتاده خود را بالاي سر وي رساندند و با تعجب ديدند وي زنده‌است.

 

با گزارش اين ماجرا به پليس و اورژانس، دقايقي بعد آنان سرصحنه حاضر شدند و با زن جوان كه به خاطر پرت شدن از داخل خودرو بشدت زخمي شده بود روبه‌رو شدند.تيم پزشكي براي مداواي اين زن، وي را به بيمارستان انتقال داد و پليس نيز تحقيقات محلي خود را در اين زمينه آغاز كرد.

يك ساعت بعد كه وضعيت جسماني زن جوان با تلاش پزشكان كمي بهتر شده بود وي تحت بازجويي مأموران قرار گرفت و به آنان گفت: ساعت 4 عصر از اداره تعطيل شدم و مي‌خواستم به خانه برگردم كه سوار پرايدي با 2 سرنشين جوان شدم. هنوز چند دقيقه‌اي حركت نكرده‌بوديم كه راننده مسيرش را تغيير داد و به حاشيه شهر رفت، خيلي ترسيده بودم و از راننده خواستم كنار خيابان توقف كند ولي وي به حرف‌هايم هيچ توجهي نكرد و پا روي گاز گذاشت.

وي در ادامه افزود: نمي‌دانستم چه كار كنم و با داد و فرياد مي‌خواستم راننده خودرو‌هايي را كه در خيابان بودند متوجه خودم كنم كه سرنشين ديگري كه در صندلي جلو بود مرا زير مشت و لگد گرفت و با چاقو تهديدم كرد اگر صدايم در بيايد مرا خواهندكشت، وضعيت بدي بود مي‌دانستم آنان جوان‌هاي بي‌رحم و شيطان صفتي هستند و مي‌خواهند مرا به زور تسليم نقشه سياهشان كنند. به‌خاطر همين به دنبال راه چاره‌اي مي‌گشتم تا از دستشان فرار كنم.

زن جوان گفت: وقتي ديدم با داد وفرياد كار به جايي نخواهم برد با گريه و التماس خواستم دست از سرم بردارند و گفتم حاضرم به آنان پول و طلاهايم را بدهم ولي آنان هيچ اعتنايي به حرف‌‌هايم نمي‌كردند تا اين كه به سرم زد خودم را از خودرويشان به بيرون پرتاب كنم. بدين ترتيب به دنبال فرصتي مي‌گشتم تا نقشه خطرناكم را به‌اجرا بگذارم، استرس زيادي داشتم و قلبم تند تند مي‌زد،

 

بالاخره تصميمم را گرفتم و هنگامي كه آنان به يك سرعتگير نزديك شدند و سرعتشان را كم كردند در را باز كردم و خودم را بيرون انداختم و زماني كه روي زمين غلت مي‌خوردم شماره خودرويشان را برداشتم.

وي در برابر حيرت مأموران كه آيا تصور نمي‌كرده با اين كار جانش را از دست مي‌دهد، گفت: آن زمان به خانواده‌ام فكر مي‌كردم و حاضر بودم بميرم ولي تسليم نيت شيطاني آن دو جوان نشوم. به‌خاطر همين ريسك كردم تا خودم را از دست آنان نجات دهم.

با اظهارات زن شجاع، تيمي ويژه با دستور سرهنگ كارآگاه هوشنگ ‌پوررضاقلي، رئيس پليس آگاهي استان كرمان مأموريت يافتند بااستفاده از سرنخ‌ طلايي كه اين زن در اختيارشان گذاشته بود دو جوان شيطان‌صفت را تحت رديابي قرار دهند.بدين ترتيب كارآگاهان تجسس‌هاي ميداني خود را آغازكردند و با رديابي پلاك خودروي پرايد موفق شدند نشاني راننده را در يكي از محلات كرمان به‌دست آورند و در كمتر از چند ساعت مخفيگاه هر دو جوان تبهكار را شناسايي كنند.

تيم تجسس همراه با چند تيم ديگر در يك عمليات ضربتي موفق شدند هر دو جوان شيطان‌صفت را در مخفيگاهشان دستگير كنند و در بازرسي از آنجا چندين چادر نيز به‌دست آوردند.اين دو جوان كه سعيد 22 و محمد 23 ساله هستند در بازجويي‌ها ادعا كردند تاكنون كسي را تحت آزار و اذيت قرار نداده‌اند ولي هنگامي كه دريافتند زن جوان از مرگ نجات يافته و شماره پلاك را وي در اختيار پليس قرار داده‌ لب به اعتراف گشودند و پرده از نقشه سياه خود برداشتند.

سرهنگ كارآگاه هوشنگ پور رضا قلي در اين باره به شوك گفت: اقدام اين زن در نجات خود از دست اين دو جوان تبهكار و همچنين به ذهن سپردن شماره خودروي آنان بسيار ستودني است و كار بسيار شجاعانه‌اي بود كه شايد كمتر كسي در اين وضعيت دست به چنين كاري بزند.

وي در ادامه افزود: هنگامي كه اين ماجرا به پليس آگاهي گزارش شد، مأموران با رديابي پلاك موفق شدند در كمترين زمان ممكن آنان را به دام بيندازند.سرهنگ پوررضا قلي افزود: مردان شيطان صفت در بازجويي‌ها گفتند قصد داشتند دختران و زنان ديگري را با استفاده از همين شگرد يعني تحت عنوان مسافر به حاشيه شهر بكشانند و آنان را شكنجه بدهند كه با كار شجاعانه اين زن، نقشه آنان براي هميشه باطل شد.

رئيس پليس آگاهي استان كرمان درپايان گفت: اين دو جوان به اتهام ربودن زن جوان و قصد آزار و اذيت وي به دستور بازپرس پرونده روانه زندان شده‌اند و پرونده شان تا چند روز آينده در دادگاه كيفري استان كرمان تحت بررسي قرار خواهد گرفت.
/روزنامه ایرانتاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
درج آگهی رایگان | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.