جنبش دانشجویی

 

 

جنبش دانشجويي فداييان اسلام و راهبري دانشگاه تربيت معلم تهران با صدور بيانيه اي ، هتک حرمت به ساحت مقدس امام راحل، بنيانگذار انقلاب را محکوم کرد.

 

 

به گزارش ايرنا در اين بيانيه آمده است :درحالي پيش از سه دهه از حيات پربرکت انقلاب اسلامي مي‌گذرد که پايبندي جوانان و نسل سومي‌هاي اين انقلاب به آرمان‌هاي بنيان گذار آن بيش از هر زمان ديگري نمايان است.

 

 

"آن پير سفر کرده‌اي که با تحقق انقلاب اسلامي موجبات در هم شکستن حاکميت سال‌هاي سلطه و استبداد را به وجود آورد،آن امامي که با حاکم کردن گفتماني نوين، انگاره‌هاي امپرياليسم جهاني را در هم شکست، امام عزيزي که با آشکار کردن و نمايان ساختن ابعاد جديدي از اسلام توانست روحيه حق طلبي و عدالت جويي را در بين ملت ايران و ديگر ملت‌هاي آزادي خواه جهان به وجود آورد."

 

 

اين بيانيه مي افزايد: علمدار اسلام ناب محمدي (ص) در حالي امت خود را با دلي آرام و قلبي مطمئن ترک کرد و به ديار باقي شتافت که بهترين و قوي‌ترين مواريث معنوي خود را در قالب وصيت نامه الهي ـ سياسي، نقشه راهشان قرار داد و از آن مهم‌تر، خورشيد تابان که در مکتب او پرورش يافته بود را هدايتگر و امام بعد از خود به يادگار گذاشت.

 

 

در بيانيه اين تشکل دانشجويي تاکيد شده :متاسفانه امروز شاهد آنيم که کساني دم از خط امام (ره) مي‌زنند که بيش از آن که شاهد پايبندي عملي آنها به وصاياي آن عزيز باشيم، بيگانگي مبرهن آنها از آرمان‌هايشان را مشاهده مي‌کنيم.

 

 

"بار ديگر نعره اشراف و ديکتاتور ماباني که ارتزاق از بيت المال مردم مي‌کردند و فرياد مي‌زدند "امام به موزه تاريخ رفت" اکنون که خود به زباله دان و قهقرا رهسپار شده‌اند، از حنجره کوته فکراني شنيده مي‌شود که اقدامي جز بلغور اهانت‌ها، فحاشي‌ها و حرمت شکني مقدمات و باورهاي ملت مظلوم ايران، در دستور کار ندارند.

 

 

بيانيه جنبش دانشجويي تربيت معلم تهران مي افزايد:آنانکه به خوبي مي‌دانند ديگر مقابله با انديشه‌ها و باورهاي حضرت امام (ره) به تنهايي راهگشاي اهداف شوم آنها نخواهد بود، دوباره به هتک حرمت و اهانت به ساحت مقدس آن عزيز روي آورده‌اند و خصومت خود را با ملت و امام آنها بيش از پيش نمايان ساخته‌اند.

 

 

دانشجويان دانشگاه تربيت معلم تهران با درخواست از قوه قضاييه براي محاکمه هر چه زودتر سران اصلي فتنه اخير، تاکيد کرده اند: معتقديم عامل اصلي اين هتاکي‌ها، قانون ستيزي و ساختارشکني اين افراد مي‌باشد که زمينه توهين به ارزش‌هاي انقلاب و امام را به وجود آورده است.

 

 

در پايان اين بيانيه خاطرنشان شده است:در صيانت از آرمان‌هاي خميني کبير و خلف صالح ايشان لحظه‌اي غفلت نکرده و تا آخرين نفس در اين صراط مقدس ايستاده‌ايم و بر سر منافقين کوردل فرياد برمي‌آوريم که ما همان آتش زير خاکستر عزت و غيرتيم و نه آتش زير خاکستر اختلاف. گوش به فرمان امام امت هستيم، سکوتمان نه از روي غفلت بلکه از روي اطاعتمان از ولي امر مسلمين است، تحمل ما و اقدام ما به فرمان امام خامنه‌اي است.

 

 

 تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.