اخبار,اخبارورزشی,علی اکبر محمدزاده

 
 اخبار ورزشی  - انتشار این فایل‌ها در فوتبال ایران در حال اپیدمی شدن است

محمدزاده: با منتشرکنندگان فایل‌های صوتی در کمیته اخلاق برخورد می‌کنیم

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: در کمیته اخلاق با افرادی که بخواهند از طریق افشای صدای دیگری با آبرو و حیثیت افراد بازی کرده و آن را لکه‌دار می‌کنند، قطعا در کمیته اخلاق به این موضوعات رسیدگی کرده و با آن برخورد خواهیم کرد.

علی اکبر محمدزاده در گفت‌وگو با  فارس در مورد فراگیر شدن انتشار فایل صوتی در فوتبال ایران گفت: از لحاظ قوانین کشورمان هرگونه استراق ‌سمع و ضبط کردن صدای افراد بدون اطلاع و بدون رضایت آنها یک کار خلاف شرع و غیر اخلاقی است. ما هم در کمیته اخلاق با افرادی که بخواهند از طریق افشای صدای دیگری و یا پر کردن صدای‌شان و انتشار آنها با آبرو و حیثیت افراد بازی کرده و آن را لکه‌دار می‌کنند، قطعا در کمیته اخلاق با این موضوعات رسیدگی کرده و آن برخورد خواهیم کرد، چرا که می‌بینیم که انتشار فایل صوتی در فوتبال ایران در حال فراگیر شدن و اپیدمی شدن است.

وی تأکید کرد: اگر افراد واقعا می‌خواهند از دیگران سندسازی کنند، باید خیلی مردانه و جوانمردانه جلو‌ آمده و نظراتشان را بگویند و نسبت به هم پاسخگو باشند در غیر این صورت اگر کسی بخواهد صدای دیگری را ضبط کند و آبروی کسی را با پخش صدا ببرد، این کارها را ما کاملا غیراخلاقی و غیر حرفه‌ای می‌دانیم و از این به بعد نسبت به افرادی که صدای افراد دیگر را بدون اجازه او ضبط و منتشر کنند و یا در جلسه‌ای بدون اطلاع از طرف مقابل فیلمبرداری کرده و آن را پخش کنند این کار را خارج از چارچوب عرف، قانون و شرع می‌دانیم و با این مورد در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسیدگی خواهیم کرد.

محمدزاده درباره اتفاق شب گذشته برنامه 90 گفت: هنوز فیلم این برنامه را ندیده‌ام اما به طور حتم امروز این موضوع را در کمیته بررسی کرده و یک پرونده در این مورد تشکیل خواهیم داد تا بررسی‌های لازم را به عمل بیاوریم.

رئیس کمیته اخلاق در مورد اینکه آیا با نعیم سعداوی برخورد خواهد شد، گفت: نمی‌خواهم بگویم چیزی امکان‌پذیر است یا خیر؛ اجازه بدهید اول بررسی‌های لازم را به عمل آوریم و پس از جمع‌بندی در این خصوص صحبت کنیم.

وی در پایان در مورد سوء‌ استفاده عرب‌ها از بازیکنان ایرانی در مورد خلیج فارس تأکید کرد: ما به این دوستان هشدار داده‌ایم تا حواسشان را جمع کنند و از فدراسیون فوتبال خواستیم تا هشدارهای لازم را از طریق فدراسیون به این بازیکنان اعلام شود. آنها تخلف نکردند و برای اینکه سوء استفاده‌ای از آنها نشود این هشدار را به آنها دادیم.


  اخبار ورزشی  - فارستاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.