سایت گل - محمد مایلی کهن که تیمش در اهواز توانست یک مساوی بگیرد و استقلال اهواز را به یک دسته پایین تر بفرستد، باز هم برای کنفرانس مطبوعاتی حرف های جنجالی کنار گذاشته بود.

این بار هم پیکان تیز انتقادات سرمربی سایپا به سوی برنامه 90 و عادل فردوسی پور نشانه رفته بود: حالا که برنامه 90 خودش را ابرقدرت رسانه‌ها مي‌داند و براي فدراسيون و فوتبال كشور تصميم می گيرد و رئيس عزل و نصب می كند؛ من هم از آقاي ضرغامي اجازه مي‌خواهم براي يك بار هم كه شده به من اجازه بدهد تا برنامه 90 را نقد كنم. او ادامه داد: منكر کمک های 90 به فوتبال نیستم اما اين برنامه گاهي صحبت‌هاي بنده و ديگر كارشناسان بزرگان فوتبال ايران را تحريف مي‌كند.

 حاجی مایلی که در مقابل سوالات مربوط به تیم ملی سکوت کرده بود، در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: بارها گفته اند اشكالي ندارد مسئول فوتبال ايران غير فوتبالي باشد.

 اما من مي‌گويم اگر فردي فوتبالي باشد، تحصيلات فوتبال داشته باشد، قهرمان باشد و در رأس امور فوتبال كشور قرار گيرد و او را كمك كنند فوتبال ايران بهشت مي‌شود.

 فوتبال يك رشته تخصصي است و اگر به فوتبالي‌ها واگذار شود و او را حمايت كنند هم هزينه‌ها كم مي‌شود و هم فوتبال موفق مي‌شود.

و اما فوتبال پاک، موضوع داغ روزهای آخر لیگ هم در حرف های سرمربی سایپا جا گرفت: بايد به پاك بودن آدم‌هاي اطراف فوتبال توجه كنيم تا نتايج بازي در ميدان رقم بخورد نه پشت گوشي تلفن و بيرون از زمين. فوتبال خودش پاك است اما برخي آدم‌هاي اطرافش چون فوتبالي نيستند ناپاكي را به اين ورزش تزريق مي‌كنند


تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.