ایرنا: وزير اطلاعات با بيان اينکه شرکت‌هاي هرمي طي هشت سال هشت ميليارد دلار از ايران خارج کرده‌اند، از دست داشتن انگليس و برخي کشورهاي اروپايي در شبکه‌هاي هرمي ايران خبر داد.

حيدر مصلحي عصر يکشنبه در حاشيه جلسه هيات دولت در جمع خبرنگاران افزود: شوراي عالي امنيت ملي سال گذشته مصوبه‌اي داشته که وزارت اطلاعات را ملزم به انجام اقدامات و بررسي در خصوص شرکت‌هاي هرمي کرده بود.

وي اظهار داشت: با توجه به اينکه هدف مجموعه شرکت‌هاي هرمي خالي کردن جيب مردم و به‌ويژه افرادي است که تصور مي‌کنند با همکاري اين مجموعه و اقدامات آنها مي‌توانند پولي به‌دست آورند، در يک اقدام بسيار گسترده اطلاعاتي و در طول اين مدت مجموعه ياد شده توسط وزارت اطلاعات شناسايي شدند.

مصلحي با بيان اينکه وزارت اطلاعات تسلط بسيار خوبي بر تمامي اقدامات و فعاليت‌هاي شرکت‌هاي هرمي چه در تهران و چه در استان‌ها داشت، توضيح داد: طي دو، سه مرحله با هماهنگي نيروي انتظامي و همراهي دستگاه قضايي در روز پنجشنبه دفاتر آنها در سطح تهران و استان‌هاي مختلف پلمب شد.

وزير اطلاعات ضمن تشکر از هماهنگي و همراهي نيروي انتظامي گفت: دفاتر اين شرکت‌هاي هرمي در سطح تهران و استان‌هاي مختلف گسترده بود و آنها افراد را به اجبار آورده و به نوعي در دفاتر خود حبس مي‌کردند و به آنها اجازه خروج نمي‌دادند.

وي با بيان اينکه بخش عمده فعاليت‌هاي شرکت‌هاي هرمي از طريق شبکه مجازي انجام مي‌شد، اضافه کرد: اين دفاتر با بررسي و تسلط خوب وزارت اطلاعات در شبکه مجازي مورد شناسايي قرار گرفته و روز پنجشنبه پلمب شدند.

تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.