با توجه به اصرار دولت از اعطاي مجدد كارت خريد كارگران به صورت نمادين و نمايشي در هفته‌ دولت، كارگران خواهان ضمانت اجرايي براي آن هستند.

خادمي‌زاده ـ رييس هيات مديره‌ كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارگري كشور ـ در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: نمايندگان كارگري با اعطاي نمادين و نمايشي كارت اعتباري به قشري جديد از كارگران در هفته‌ دولت مخالف هستند.

وي ادامه داد: هنوز اساس و بنيان اين طرح مشخص نيست، اين در حالي است كه كارگروه‌هاي اجراي كارت خريد اعتباري در حال تشخيص و اولويت‌بندي كارگران در هر استان هستند.

خادمي‌زاده گفت: با توجه به ادغام سه وزارتخانه‌ تعاون، كار و رفاه، از آنجايي كه اجراي اين طرح برعهده‌ وزارت رفاه بوده است، تسريع مي‌يابد.

رييس هيات مديره‌ كانون عالي انجمن‌هاي صنفي كارگري كشور با بيان اين‌كه نبايد كارت اعتباري به سرنوشت سهام عدالت تبديل شود، تصريح كرد: تا يك ماه آينده اولويت‌بندي كارگروه‌ها اتمام يافته و اعلام مي‌شود در مرحله‌ بعد چه قشر‌هايي از كارگران اين كارت را دريافت مي‌كنند.

خادمي‌زاده با تاكيد به اين‌كه نمايندگان كارگري از دولت براي اجراي اين طرح ضمانت اجرايي مي‌خواهند، بيان كرد: براي ما مهم اجراي طرح و اعطاي كارت اعتباري به همه‌ كارگران است و بر روي زمان تاكيدي نداريم!

وي در پايان هم‌چنين از برگزاري جلسات شوراي عالي كار بعد از ماه رمضان خبر داد و گفت: به تقاضاي اعضاء اين جلسات به بعد از ماه رمضان موكول شده است و تمامي پيش‌نويس‌ها هم براي ارائه به شورا آماده است.

پيش از اين قرار بود قشر جديدي از كارگران اين كارت را در هفته دولت دريافت كنند ولي نكته مهم مسئله برنامه‌ريزي در اين طرح است كه بايد مستمر و بدون وقفه اجرا شود.


تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.