معاون عمراني استاندار تهران با بيان اينكه نرخ كرايه‌ها در ناوگان حمل و نقل عمومي تغييري نمي‌كند، از كاهش زمان توقف قطارها بين يك تا سه دقيقه از مهرماه خبر داد.

محمدرضا محمودي در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: نرخ حمل و نقل با شروع سال تحصيلي جديد، به هيچ وجه تغييري نخواهد كرد ضمن آنكه در جلسه مشتركي كه در خصوص بازگشايي مدارس تشكيل شد تصميمات خوبي در اين رابطه اتخاذ شده است.

وي با بيان اينكه از مهرماه هفت قطار به خطوط مترو تهران اضافه مي‌شود، گفت: اين واگن‌ها از طريق كمك‌هاي دولت تهيه شده و فردا به صورت نمادين افتتاح خواهد شد، ضمن آنكه زمان توقف قطارها بين يك تا سه دقيقه كاهش خواهد يافت كه اين امر كمك زيادي براي حجم مسافرت‌هاي درون‌شهري اول مهر باشد.

محمودي تصريح كرد: سرويس‌هاي مدارس از امسال با چراغ‌هاي گردان در سطح شهر تردد خواهند كرد به ويژه براي سرويس‌هاي دانش‌آموزان كلاس اول تا رانندگان خودروهاي ديگر توجه كافي و لازم را نسبت به اين خودروها داشته باشند.

معاون عمراني استاندار تهران با تاكيد بر اينكه شهروندان در روزهاي اول به علت حجم بالاي سفرهاي درون‌شهري و ترافيك از حمل‌ونقل عمومي استفاده كنند، بيان كرد: چنانچه خانواده‌ها و مدارس تاكنون در خصوص سرويس مدارس اقدام نكرده‌اند و اولياء در روزهاي اول مهرماه خود براي اياب و ذهاب فرزندانشان از خودرو شخصي استفاده مي‌كنند حتي‌الامكان از توقف در مقابل درب مدرسه و ايجاد ترافيك خودداري كنند.

وي ادامه داد: همچنين در اين جلسه مقرر شد صدا و سيما تبليغاتي را مبني بر استفاده كمتر از وسيله نقليه شخصي داشته باشد.

محمودي گفت: به اتوبوسراني و تاكسيراني‌هاي شهرهاي استان تهران از جمله شهريار، ملارد و پاكدشت ناوگان‌هايي اضافه شده كه اين امربه رفاه بيشتر شهروندان كمك مي‌كند چرا كه در هفته اول مهرماه ناگزير با تردد زياد و ترافيك مواجه خواهيم بود.

معاون عمراني استاندار تهران با اشاره به اينكه محدوده طرح ترافيك و زوج و فرد هيچ تغييري نكرده همچنين خاطرنشان كرد: شهرداري از اول مهرماه صدور طرح ترافيك روزانه را متوقف مي‌كند.


تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.