در حالی كه سازمان صداوسیما خود را یكی از دستگاه های موفق در مبارزه با مفاسد اقتصادی می داند، اطلاعات خبرنگار «آینده» از نقش موثر یكی از مجریان مشهور صداوسیما در یكی از بزرگترین شبكه های مالی مرتبط با جریان موسوم به انحرافی حكایت دارد.

به گزارش خبرنگار «آینده»، یكی از مجریان صداوسیما كه به واسطه ارتباطات رسانه ای وارد فعالیتهای اقتصادی شده بود و اقدام به انعقاد قراردادهای تبلیغاتی با كارتل های اقتصادی و شركت های بزرگ جهت انجام مشاوره تبلیغاتی می كرد، مدتی است فعالیت خود را گسترش داده و وارد حوزه روابط اقتصادی گردیده است.

این فرد با برقراری ارتباطات با مالك یكی از بانكهای خصوصی كه از وی به عنوان یكی از اسپانسرهای جریان انحرافی نام برده می شود اقدام به كارچاق كنی و برقراری ارتباط میان این فرد و مسئولین نظام می كند.

وی كه خود را به عنوان سهامدار برخی فعالیتهای اقتصادی این سرمایه دار نیز معرفی می كند، اقدام به حضور در جلسات با وی و پیگیری اقدامات او نموده است، در حالی كه بسیاری از این فعالیتهای اقتصادی فاقد صورت  قانونی ومجوزهای لازم می باشد.

این فرد كه تصور می كند با برخی همكاریها با ارگان های خاص در حوادث پس از انتخابات خود را از نظر نظارت واكسینه كرده است، بدون هیچ گونه محدودیت و نگرانی دست به اقداماتی زده است كه اگر 20 نفر از خبرنگاران صداوسیما مجموعا آن را انجام داده بودند، از سازمان اخراج می شدند. اما وی بدون هیچ گونه مشكلی به انواع اقدامات خارج از عرف خود ادامه می دهد.تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.