میم.مهربان در آتی نیوز نوشت: این روزها هر چند وقت یکبار مشاهده می کنیم که در برخی سایت ها نوشته می شود «مشایی سکوتش را شکست!» ؛ بعد با خودمان فکر می کنیم که مگر مشایی سکوت هم کرده بود که بخواهد آنرا بشکند؟! بعد می رویم ببینیم ایشان چه گفته است و چگونه سکوتش را شکسته است، بعد متوجه می شویم دوباره نظریات خاصی(!) در مورد آفرینش و بشریت و اینطور چیزا داه اند!

از طرف دیگر نمی دانیم این سایت های خبری چرا اینقدر بین انسان ها تفاوت قائل می شوند؟! به عنوان مثال بنده (میم.مهربان) هم چند روزی بود که سکوت کرده بودم و چیزی در آتی نیوز ننوشته بودم، اما هی آنها می گویند چرا این روزها هاشمی سکوت کرده است و اصلاً به من توجه نمی کنند!

حالا که اینطور است ما نیز سکوتمان را می شکنیم و خودمان برای خودمان تیتر می زنیم که «"میم.مهربان" سکوتش را شکست!»

***
چاوز گفت: "قذافی به‌ عنوان یک شهید در یادها می‌ماند."
در همین راستا یکی از آگاهان گفت: "این چاوز ناخوش احواله! زیاد روی حرفاش حساب نکنین!" این آگاه دکتر چاوز را مقصر چنین حرف هایی دانست و گفت: "متاسفانه ایشان پست ورق های قرص ننوشته بودند که کدام یکی را صبح و کدام را شب میل کنند! و گویا چاوز قرص هایش را جابه جا خورده است و به همین دلیل چنین حرف هایی می زند!

***
مديرکل فرهنگي ستاد مبارزه با موادمخدر گفت: «40درصد جوانان تحت پوشش برنامه‌هاي پيشگيري از اعتياد قرار مي‌گيرند.»؛ در همین راستا تشکر می کنیم از مسئولین که تمام 100درصد جوانان را تحت پوشش برنامه های پیشگیری از اعتیاد قرار نمی دهند؛ زیرا اگر اینگونه می شد شاید همین افرادی که در مراکز ترک اعتیاد کار می کرده اند به دلیل عدم وجود معتاد بیکار می شدند و بعد چون بیکار بودند به دام اعتیاد می افتادند!! خب پس در نتیجه بهتر است تنها همان 40درصد را پوشش بدهیم!

***
در خبرها می خوانیم: «گریه کردن برای بدن مفید است!»؛ در همین راستا تشکر می کنیم از مرغ های عزیز که با کم کاری های خود باعث شدند قیمت تخمشان بالا رفته و هی با دیدن این قیمت ها گریه کنیم و به بدنمان فایده برسانیم! همچنین تشکر می کنیم از صاحبخانه های عزیز که این روزها خانه هایشان را به قیمت خون پدرشان اجاره می دهند و باعث می شوند جوانان با شنیدن رقم اجاره خانه ها گریه کنند و یک عالمه سلامتی بریزند توی رگ هایشان؛ همچنین تشکر می کنیم از ... ای بابا! بیخیال! اگر بخواهیم این موضوع را ادامه بدهیم تا یک هفته باید از خیلی ها تشکر کنیم!
***
با گذشت حدود 5 ماه از حادثه انفجار در پالایشگاه آبادان در مراسم افتتاحیه با حضور رئیس جمهور، معاون وزیر نفت عامل این حادثه را غیر فنی و ذوق زدگی عوامل پالایشگاه اعلام کرد.

در همین راستا تشکر می کنیم از معاون وزیر که در این 5 ماه این همه تحقیقات کردند و بالاخره علت اصلی حادثه را بیان نمودند. یکی از کارشناسان آتی نیوزی در همین رابطه گفت: «واقعاً؟! من خیال می کردم خلبان اشتباه کرده!»؛ این کارشناس آتی نیوزی افزود: «حالا علت ذوق زدگی چی بوده؟! افتتاح پالایشگاه یا دیدن رئیس جمهور از نزدیک؟!»

همچنین خدا را شکر می کنیم که هیچ کدام از عوامل قطارشهری مشهد در مراسم افتتاحیه قطارشهری ذوق زده نشدند!

***
و در پایان تشکر می کنیم از چین، هند و پاکستان که این روزها در حال کپی برداری فرش کرمان هستند! فقط ممنون تر می شویم که این دوستان بعد از پایان کپی کاری هایشان برای خودمان هم چند تخته فرش کرمان از نوع ساخت خارج(!) بفرستند! ما که پولمون به داخلی اش نمی رسه! همچنین پیشاپیش ورود قالیبافان کرمانی به جرگه ی بیکاران را به آنها خوش آمد می گوییم!تاريخ : | | نویسنده : iranhotnews |
رپورتاژ
لیپوماتیک
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
نقش دینگ در صنعت حمل و نقل
عوارض روغن خراطین
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
انجام پایان نامه
نمایندگی برندها در ایران
انجام پایان نامه
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی
خرید دستگاه تصفیه آب خانگی
فروش جوجه بوقلمون - اردک - مرغ بومی - شترمرغ
چرا مردم به تور کیش دبی مالزی و تایلند روی آوردند
استفاده از میز و صندلی های استاندارد در تالار عروسی
معرفی بهترین سایت های خرید بلیط های چارتری

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.